Newsletter


        Na stronie tej znajdziecie Państwo ofertę działek zabudowanych oraz niezabudowanych, położonych na północnym Mazowszu w odległości 40-60 km od granicy Warszawy. 

        Wszystkie oferowane na stronie nieruchomości są moją prywatną własnością i znam je na wylot. Nie korzystam z usług pośredników. Opisy są rzetelne i prawdziwe, staram się aby prezentowane filmy i zdjęcia jak najwierniej oddawały rzeczywistość. 

       Moim priorytetem jest zadowolenie klienta, nie wciskam działek na siłę, rozumiem, że podjęcie decyzji wymaga czasu. W miarę możliwości staram się doradzić. Niezdecydowanych zachęcam do odwiedzin u konkurencji w celu porównania ofert.  99 % z ponad 200 dotychczasowych moich klientów jest zadowolonych z zakupu, co można zweryfikowć odwiedzając działki w jakiś weekend.

           

 

  • bardzo atrakcyjne ceny
  • bardzo atrakcyjne lokalizacje
  • uzbrojenie w media
  • możliwość zabudowy
  • dobry dojazd i komunikacja z Warszawą
  • Uregulowany stan prawny, komplet dokumentów
  • wskazanie geodezyjne w terenie
  • profesjonalnie przygotowana oferta
  • współpracująca kancelaria notarialna

 

           

 

          To atuty moich ofert, które gwarantują uniknięcie wielu nieprzyjemnych niespodzianek związanych z zakupem nieruchomości.

          Dokładny opis, wskazanie na mapie za pomocą systemu google maps oraz zdjęcia na stronie mojesiedlisko.pl pozwolą na spokojne zastanowienie się nad ofertami bez potrzeby wychodzenia z domu.

          Podczas wycieczki poza Warszawę obejrzą Państwo tylko wstępnie wyselekcjonowane przez siebie nieruchomości i tym samym unikną niepotrzebnych rozczarowań oraz poczucia straconego czasu.

 

Serdecznie zapraszam.

Marcin Masłowski

 

 

 


Na poniższej mapie wskazane są lokalizacje wszystkich naszych działek

Uwaga! Oferty nieruchomości znajdujące się na stronie www.mojesiedlisko.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Należy je traktować jako treść informacyjną a wszelkie wątpliwości można wyjaśnić pod podanym numerem telefonu.Najnowsze oferty

         Fajna działka o powierzchni 750 m2 położona w Wyrzykach na nowopowstałym osiedlu.

40.000 zł Więcej

        Niewielki domek całoroczny z możliwością zameldowania w miejscowości Wyrzyki gmina Świercze.

169.000 zł Więcej

Wyjątkowe miejsce. Polana otoczona lasem.

15.000 zł Więcej

        Działeczka op pow. 500 m2 doskonale nadająca się na działkę letniskową.

6.000 zł Więcej